Beghler
Your Cart

Proffesional lighting solutions

LA24-00453

LA24-00453
LA24-00453
LA24-00453
LA24-00453
LA24-00453
LA24-00453
Watt: 4W
Ngjyra: 6400K
Fuçia ndriçimit: 240lm
Fyti: GU10
Modeli: MR16
Përmasat: 58mmx50mm
Volt: 220-240V
Garancion: 2 vite
Poçat LED MR16 nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe bëjnë pjesë në kategorinë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike krahasuar me poçat e thjeshtë e të zakonshëm. Si produkt primar themelor, poçat LED LAMBARIO gjejnë përdorim në ambiente të mbrendshme për ndriçim në çdo ambient. Sidomos ne spote dekorative, duke zbukuruar ambientin e shtëpisë, restaurantit, kafenesë apo dhe dhomës suaj të fjetjes…